Czystość w Ośrodku

O wszystkim, o niczym. Pochalmy się swoimi hobby, pasjami.
admin
Site Admin

Czystość w Ośrodku

Postautor: admin » śr lut 25, 2015 1:10 pm

Cyt. mail p. Angeliki: "Po naszym spotkaniu Rady Rodziców przekazałam panu Andrzejowi Krajewskiemu wszystkie uwagi. Osobiście przeszłam wraz z nim po ośrodku na ul. Kopińskiej i sprawdziłam, które miejsca są najbrudniejsze i wymagają sprzątania.
Miałam okazję po tygodniu kilka razy zobaczyć, że coś się poprawiło, ale chciałabym usłyszeć jakie są Państwa opinie, czy widzicie różnicę?
Proszę o mailowe odpowiedzi"
zapraszam do odpowiedzi na forum.

Rafał

Iwa325

Re: Czystość w Ośrodku

Postautor: Iwa325 » śr lut 25, 2015 9:47 pm

Witam. Wielkim zaskoczeniem dla mnie było to, że we wtorek widziałam jak pani sprzątaczka myje szafki dzieci grupy 4, gdzie uczęszcza mój syn. Zaskoczenie, bo chyba zdarzyło się to po raz pierwszy, od czasu, kiedy zostały powieszone. Niestety obawiam się, że to jednorazowa akcja po interwencji pana Krajewskiego, bo temat sprzątania wraca ciągle, a dziecko moje w Tęczy już 8 rok. Oburza mnie fakt, ze musimy walczyć o coś co powinno być standardem dla naszych pociech, czyli o prawo przebywania w czystym otoczeniu. Ręce opadają. Proszę walczcie o ten standard i nie odpuszczajcie Pani Zosi i innym, którzy biorą pieniążki za "utrzymanie czystości" w Tęczy. Pozdrawiam Iwona mama Maksa