Zapraszamy do dyskusji o chorych dzieciach w Ośrodku

O wszystkim, o niczym. Pochalmy się swoimi hobby, pasjami.
admin
Site Admin
Posty: 8
Rejestracja: śr sty 14, 2015 10:53 pm

Zapraszamy do dyskusji o chorych dzieciach w Ośrodku

Postautor: admin » czw gru 08, 2016 10:17 am

Szanowni Państwo

Jak powszechnie wiadomo zima to czas gdzie nie trudno zarazic sie różnego rodzaju wirusami i bakteriami. Wiadomo, że każdy organizm ma określona odporność. Większość naszych dzieci w Ośrodku z trudem radzi sobie z róznego rodzaju infekcjami. Dla niektórych jest to nawet zagrożenie życia.

W ostatnim czasie zdażyło się, że chore dzieci zostały wysłane przez swoich rodziców do Ośrodka. Nie dość, że zdrowe dzieci bardzo szybko zostały zainfekowane, to jeszcze część osób z kadry do dziś ma włączoną antybiotykoterapie. W ostatnim tygodniu w jednej z grup przedszkolnych nie było ani jednego dziecka bo wszystkie były chore. Mało tego rodzice nie reagują na telefony od pracowników Ośrodka, aby zabrać do domu dziecko, któro źle się czuje.

Nie ma nic droższego niż życie i zdrowie naszych dzieci!!!

Dlatego apeluje do Państwa aby kazdy zatroszczył sie nie tylko o swoje dziecko ale pomyslał tez o innych.

Po ustaleniu z dyrekcją jednocześnie informuję, że chore dziecko nie zostanie przyjęte do Ośrodka bez wzgledu na to jakim transporetem jest dowożone. Zostanie odesłane na koszt rodzica do domu.

Jesli dziecko dostarczone jest zdrowe, a w ciągu dnia pojawia sie objawy infekcji rodzice lub opiekunowie niezwłocznie zostana zawiadomieni telefonicznie z prośbą o pilne odebranie dziecka z Ośrodka.
W związku z powyższym uprzejmie ęprosze o kontrolowanie w ciągu dnia połaczeń telefonicznych.

Mam nadzieję, że Państwo rozumiecie problem i zagrożenie, wiec prosimy o odpowiedzialność.

cron